Na podujatiach nás nájdete v novom stane

Túto sezónu nás nájdete na podujatiach v novom MODROM STANE!

Sezóna podujatí sa nezadržateľne blíži a my sa ako každý rok pripravujeme a plánujeme, kde sa budeme môcť spolu s vami stretnúť. Každoročne sa zúčastňujeme kultúrnych podujatí, ktoré organizujú obce, mestá či združenia v našom regióne.

Hoci nejaké vybavenie máme, nie vždy vyjde pekné počasie, drobný dážď môže byť prekážkou a naše prospekty a iné materiály musíme rýchlo schovávať, aby sa nepoškodili. V horúcich dňom by nám zase dobre padlo, keby sme boli pred priamym slnkom chránení.

Preto nás veľmi potešila firma EXPODOM, ktorá ponúka nožnicové párty stany. tým, že sa rozhodla našu OOCR podporiť a venovať nám jeden z ponuky svojich stanov, ktorý tieto problémy vyrieši. Ich kompletnú ponuku nájdete na www.expodom.sk.

Bolo to pre nás milé prekvapenie a veríme, že sa už čoskoro stretneme pod modrým stanom od Expodomu, ktorý bude svojou farbou reprezentovať aj náš región.

Ďakujeme, tím Regiónu GRON.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram