REGIÓN GRON NA VEĽTRHU DOVOLENÁ 2024 V OSTRAVE

V marci sme sa ako Oblastná organizácia cestovného ruchu Región GRON zúčastnili veľtrhu DOVOLENÁ 2024, ktorý sa konal v Ostrave na Výstavisku Černá louka.

Pre návštevníkov sme pripravili rôzne informačné materiály, okrem brožúry a máp aj nové letáky o náučných chodníkov v Novej Bani či možnostiach splavovania a kempovania.

Veľmi nás tiež potešil záujem návštevníkov o kvíz o našom regióne, v rámci ktorého mohli získať nejakú drobnú cenu, a zároveň aj mnoho informácií, čo v našom regióne navštíviť.

Tento rok sme so sebou do Ostravy zobrali i Krajskú hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom. Naša expozícia bola vďaka ich modelu Zeme - Terralónu doslova neprehliadnuteľná, a hádam každý, kto išiel okolo, sa pri ňom odfotil.

Mnohí návštevníci však využili aj možnosť položiť "hvezdárom" rôzne otázky o vesmíre a detskí návštevníci sa zase s radosťou zapájali do hry so zvieratkami a súhvezdiami.

Počas dvoch dní tento veľtrh navštívili tisícky návštevníkov a mnohí z nich, možno aj stovky, sa zastavili aj v našom stánku. Veríme, že naša účasť na veľtrhu prinesie nových turistov do nášho regiónu.

Účasť na podujatí bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstvo cestovného ruchu a športu SR. Ministerstvo_cestovneho-ruchu-a-sportu_SR_logo

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram