VZDELÁVACÍ WORKSHOP OOCR REGIÓN GRON

SPOLU SME REGIÓN GRON

Pod týmto názvom sa konal vzdelávací workshop, ktorý sme usporiadali pre členov OOCR Región GRON. Stretli sme pred pár dňami v Novej Bani v priestoroch auly Gymnázia Františka Švantnera.

Začiatok workshopu patril prednáškam na tému možností spolupráce a podpory členských obcí, miest a ostatných subjektov. Predstavili sme si schému podpory rozvojových zámerov prostredníctvom Rozvojovej agentúry BBSK i možnosti financovania aktivít zameraných na rozvoj cestovného ruchu z dotácie Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Na odľahčenie nasledovala interaktívna aktivita zameraná na posilnenie spolupráce v rámci tímu - tvorba ozembuchu. Počas nej sme zatĺkali klince, prišívali gombíky či šúpali zemiaky. Výsledkom boli tri originálne ozembuchy, ktoré si tímy vyrobili, a veľa zábavy, ktorú sme zažili.

Po chutnom obede, ktorý nám zabezpečila SOŠ Nová Baňa, sme sa venovali príkladom dobrej praxe. Paulína a Lucia zo STEFANI n.o. nám predstavili projekty, ktorým sa venujú a zároveň poukázali práve na spoluprácu rôznych subjektov.

Veríme, že zúčastnení členovia našej Oblastnej organizácie cestovného ruchu Región GRON s nami strávili príjemný deň a odniesli si nielen informácie, ale aj pekné zážitky.

Tešíme sa, že sme sa stretli, lebo len SPOLU SME REGIÓN GRON.

 

 

 

 

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram