EKOTOPFILM - ENVIROFILM V ŽARNOVICI A V ŽIARI NAD HRONOM

Ekotopfilm tour Zarnovica

Mesto Žarnovica vás pozýva na medzinárodný filmový festival EKOTOPFILM-ENVIROFILM, ktorý sa uskutoční v kultúrnom dome vo štvrtok 5. mája 2022, s doobedným programom pre školy a poobedným programom od 16:00 hod. pre verejnosť.

Téma tohtoročného festivalu je stručná, ale o to jasnejšia. KONZUM. Vytrvalé a neustále silnejúce konzumné správanie ľudí priviedlo zdravie našej planéty do hraničnej krízy. Konzumné správanie sa zrkadlí aj v témach filmov, ktoré festival prináša, ktorými sú „Zbláznení do orieškov – tajný život veveričiek, Impozantný Yellowstone-Oheň a ľad a Merino Boom-pravá cena hebučkej vlny.

Program je doplnený o prednášku aktivistu a ochranára Tomáša Šmátralu „Slovenská divočina“, ktorá vás množstvom obrazového materiálu vtiahne do divokej prírody a zoznámi so životom našich šeliem. Podrobnejšie informácie budú včas zverejnené na webovom sídle mesta, ako aj na facebooku OKMŠ Žarnovica.

Vezmite rodinu, partnerov, kamarátov a príďte. Vstup na festival je voľný. Tešíme sa na vás!

Ekotopfilm tour Zarnovica

Festival sa koná v rôznych mestách po Slovensku a za Región GRON je to okrem Žarnovice  aj v Žiari nad Hronom. Viac informácii a sprievodný program nájdete na webe ekotopfilm, webe ziar.sk alebo na facebookovom podujatí.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram