VIRVAR & RADIOPIECES, KONCERT, MOMENT CAFFÉ ŽARNOVICA, 13.4.2024

Pozývame všetkých na skvelý koncert kapiel VIRVAR a RADIOPIECES už túto sobotu 13.4.2024 o 19:00 u nás v Momente.

Rezerváciu môžete urobiť cez naše sociálne siete alebo na telefónnom čísle 0949242993.

Link na facebook: https://www.facebook.com/events/1375099046502892

Vstupné je 5 eur.

Kapela Radiopieces zo Žiaru nad Hronom sa pohybuje na scéne už 10 rokov. Medzičasom stihla vydať niekoľko singlov. V ankete Radio Head Awards, v kategórii Objav roka, bola nominovaná v top 3. Žánrovo sa pohybuje v medziach neo soul-u s prvkami popu, jazzu a rocku.

Spojenie rôznorodých štýlov a dvoch spevákov prináša poslucháčom rovno dve nové premiérové piesne. Premiérou nových piesní kapela zároveň pozýva na jarné turné po Slovensku, na ktorom zaznejú staršie i úplne nové autorské piesne.

Skupina Virvar je slovenská kapela s vyše desať ročnou históriou. Predstavuje originálne autorské piesne, ktoré sú mixom rôznych žánrov. Skupina má za sebou množstvo koncertov na Slovensku aj v zahraničí a získava si čoraz väčšiu fanúšikovskú priazeň.

Po dvoch albumoch, niekoľkých singloch a koncetnom turné so skupinou Hex je Virvar skutočne etablovaným článkom slovenskej hudobnej scény.

V roku 2024 skupina Virvar predstavuje koncertnú šnúru po siedmich slovenských mestách a úplne nové hudobné produkcie. 

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram