Turistický sprievodca - Spoznajte srdce Pohronia

Na záver roka 2015 sme si pre návštevníkov Regiónu GRON pripravili darček v podobe informačnej brožúry.

Čerstvo vydaný, štyridsaťstranový turistický sprievodca obsahuje informácie o prírodných a historických zaujímavostiach, kultúrnych podujatiach, možnostiach aktívneho oddychu, ubytovaní a gastronómii. Brožúra turistom taktiež prináša tipy na tie najlepšie výlety po okolí, či užitočné kontakty a informácie. V závere sme nezabudli ani na zahraničných návštevníkov, pre ktorých sme spracovali sumár v anglickom jazyku.

Načo však obšírne rozpisovať to, čo sa môžete sami dočítať. Brožúru sme pre vás pripravili aj v online verzii, ktorú si môžete prelistovať nižšie. Dúfame, že pri čítaní objavíte množstvo zaujímavostí, kvôli ktorým sa Región GRON rozhodne oplatí navštíviť!

Informačná brožúra je pre všetkých návštevníkov regiónu zdarma dostupná v členských prevádzkach, na obecných úradoch a v kancelárii OOCR Región GRON v Novej Bani. Súčasťou projektu bolo aj vydanie mapy pre turistov, informačných letákov a rôznych propagačných materiálov, prostredníctvom ktorých budeme Región GRON prezentovať na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakia Tour 2016.

 

Projekt bol realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

logomdvrr small

Copyright © 2022 · Región GRON
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram