Chata Kollárová, Ostrý Grúň

Komplex Chata Kollárová poskytuje ubytovanie pre širokú verejnosť v dvojposteľových a trojposteľových izbách. Pre náročnejších hostí sú k dispizícii apartmány s vlastným sociálnym zariadením.

Zariadenie sa nachádza v lesoch neďaleko Ostrého Grúňa v dolnej časti Pokútskej doliny. Je ako stvorené na odštartovanie cyklovýletu v pohorí Vtáčnik, v blízkosti chaty nájdete mini arborétum či technickú pamätihodnosť - Pokútsky most.

Chatu Kollárová obľubujú aj deti, ktoré sa tu vyšantia v letných táboroch, na lyžiarskych zájazdoch či v školách v prírode.

V susedstve chaty sa nachádza Ranč BLANC, kde je okrem možnosti jazdenia na koňoch a lyžovania k dispozícii aj jazierko využívane na chov a lov pstruhov. Na mieste je možnosť občerstviť sa a vychutnať si rybie špeciality.


Kapacita ubytovania je 82 lôžok

Cenník ubytovania: 1 osoba / 10 Eur

Apartmán pre dve osoby: 30 Eur

Priestory sú vhodné na:

svadby, rodinné oslavy, školenia, stužkové slávnosti, plesy, skupinové výlety, lyžiarske zájazdy, školy v prírode, letné tábory, firemné team-buildingy
Kapacita sály na oslavy je cca 100 osôb.


Kontakt: Ján Šulva
Telefóne číslo: 0903 800 325
Email: info@chatakollarova.sk

Adresa: Kollárová 185, Ostrý Grúň 966 77

Web: www.chatakollarova.sk
Facebook stránka: Funpage

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram