Zveropark

Miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky...kde je pokoj a pôvabné zvieratká...zurčiaci vodopád...jazero plné rýb...lúka ako stvorená na piknik...

Miesto, kde máte pocit, že čas už nebeží tak rýchlo, kde zabudnete na bežné problémy a budete vnímať len tú krásu všade navôkol.

Miesto, na ktorom Vaše deti odložia mobily a tablety...miesto, kde je dovolené niektoré zvieratká pohladkať, pritúliť sa k nim...kde Vy budete relaxovať a Vaše deti spoznávať prírodu, hrať sa, zabávať sa...

Objavte toto jedinečné miesto.
Objavte ZVEROPARK.

Zveropark sa ukrýva v lesoch Revištského Podzámčia pri Žarnovici. Vidieť tu môžete losa mokraďového, muflóny, skunka, pávy, maru stepnú, ale svoj domov tu má aj jeleň sika japonský, nosáľ, emu, líška, daniel či diviaky.

K dispozícii je detské ihrisko, hladkací kútik, trampolína, amfiteáter, stanové mestečko a rybári si prídu na svoje pri jazierku, kde si ulovia pstruha a neďaleko si ho aj ugrilujú.

Návštevníci Zveroparku od roku 2018 môžu navštíviť aj 3. okruh - rozprávkovú krajinu, v ktorej ich čaká krásna príroda, čarovné zákutia a miesta na oddych, relax a načerpanie energie.

V roku 2018 je tiež pre detských návštevníkov Zveroparku prvýkrát pripravovaný letný tábor Záhada Zveroparku - legenda lesa. Zveropark je unikátne miesto života zvierat uprostred lesa, v ktorom všetky tvory spolunažívajú bez
konfliktov. Jedného dňa však začali z lesa miznúť zvieratká. Kto je za tým? Aká je príčina miznutia? Poď do Zveroparku s nami, absolvuj výcvik strážcu lesa a pomôž nám vyriešiť záhadu Zveroparku. Zažiješ obrovské dobrodružstvo, pri ktorom nebude chýbať streľba z praku, hry v bludisku, šifrovačky, rôzne loptové hry, večerné posedenia pri táboráku, nočné nasledovanie vlka, rozprávkový deň, pochod na hrad Revište a výlet do múzea v Sv. Antone. Pri tom všetkom sa dozvieš veľa nových informácií zo sveta prírody. Bližšie o termínoch, cenách a ďalších informáciách Vám poskytneme na t.č. 0901 703 086 alebo na stránke www.zveropark.sk.

Otváracie hodiny

1. január - 29. marec
ZATVORENÉ

30. marec - 27. máj
sobota, nedeľa, sviatky
10.00 - 17.00 (posledný vstup o 16.00)

28. máj - 30. jún
sobota, nedeľa, sviatky
10.00 - 19.00 (posledný vstup o 18.00)

1.júl - 2. september
DENNE
10.00 - 19.00 (posledný vstup o 18.00)

3.september - 30. september
sobota, nedeľa, sviatky
10.00 - 17.00 (posledný vstup o 16.00)

1.október - 31. december:
ZATVORENÉ

*Pre skupiny pozostávajúce z viac ako 10 ľudí, otvoríme po dohode kedykoľvek cez rok. Pre organizované skupiny po dohode zabezpečíme večerné posedenie pri ohni. Vstup so psom NIE JE z hygienických a bezpečnostných dôvodov povolený.

[table id=20 /]

[su_gmap height="220" address="48.51011, 18.71488"] [/su_gmap]

 

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram