Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska 2023 - Plochá dráha Žarnovica

Jubilejná plochodrážna sezóna v Žarnovici začína už tento víkend. V nedeľu, 2.4.2023, sa tu uskutočnia prvé preteky v tomto roku - Medzinárodné majstrovstvá Slovenska. Preteky budú spojené aj s 23. ročníkom Memoriála Ladislava Eliáša.

Na štartovnej listine nechýba ani náš Martin Vaculík z Vaculik Racing Team, ktorý bude obhajovať titul z minulého roka. Pre Martina môže byť tento ročník ešte o niečo významnejší. Ak sa mu podarí titul získať, prekoná tak historicky najúspešnejšieho pretekára v majstrovstvách Slovenska - vlastného otca, Zdena Vaculíka. Vaculík starší v týchto pretekoch triumfoval štyrikrát, Martin sa mu v minulom roku vyrovnal. K prekonaniu mu tak postačí výhra v roku 2023.

Okrem Martina Vaculíka sa na MMS 2023 môžete tešiť aj na jazdcov z Fínska, Česka, USA, Poľska, Lotyšska a ďalších krajín. Nebudú chýbať ani tzv. plochodrážnici - bojovníci. Títo jazdci sú charakteristickí dravosťou a tým, že sa vždy postarajú publiku o parádny zážitok a zdvihnutie hladiny adrenalínu v krvi.

Vstupenky na preteky si môžete zakúpiť už teraz na portáli Predpredaj.sk


Plochú dráhu v Žarnovici môžete podporiť aj svojimi 2 % z daní. Ak to stihnete ešte tento týždeň, dostanete aj voľnú vstupenku na nedeľné preteky! Podrobnosti o tejto možnosti sa dozviete priamo na webe Speedway Clubu Žarnovica.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram