ZÁŽITKOVÝ DEŇ DETÍ V ŽARNOVICI

MDD Žarnovica

Mesto Žarnovica pozýva všetky deti a ich rodičov pri príležitosti Medzinárodného dňa detí na Zážitkový deň detí. Pripravený je bohatý programu so sprievodnými akciami.

KDE? Školské ihrisko ZŠ na Ul. Fraňa Kráľa

KEDY? 4. jún 2022

O KOĽKEJ? 13:00

Viac info: Deti sa potešia ukážkam práce policajných zložiek či prehliadke veteránov, športových áut, plochodrážnych motoriek a bicyklovej exhibícii. Zaujímavosťou bude prezentácia včelárov so skleneným úľom, v ktorom môžete vidieť ako vyzerá život vo včeľom úli. Sokoliari sa predstavia s ukážkami svojich dravcov a kynológovia z Novej Bane zase ukážu vystúpenie so psami. Všetky deti potešia svojou návštevou „rozprávkoví maskoti“. Dobrovoľný hasičský zbor mesta Žarnovica si pripravil ukážky hasičskej techniky a na záver programu sa deti vyšantia na penovej párty. Sprievodný program vyplnia tvorivé dielne, športové súťaže, hry či fotenie so žabkou Stefi a jej kamarátom Hámrošom. Nebude chýbať ani obľúbená atrakcia - skákací hrad.

Táto aktivita sa uskutočňuje vďaka finančnej podpore Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram