Penzión Drozdovo, Nová Baňa

Neďaleko Novej Bane, smerom na Veľkú Lehotu, nájdete stredisko Drozdovo. V zime funguje ako ski centrum, ktoré disponuje 3 vlekmi typu Poma a ponúka upravované zjazdovky s umelým zasnežovaním a večerným lyžovaním. K dispozícii je bufet, lyžiarska škola i požičovňa lyží. Ostatné mesiace sa stredisko mení na bikepark. V zimnej sezóne počas víkendov penzión nad zjazdovkou poskytuje ubytovanie i reštauračné služby. Penzión je ideálnym miestom pre svadby, oslavy,  firemné akcie alebo lyžiarske zájazdy.

Penzión ponúka ubytovanie v hotelovej a turistickej časti, prevažne v 2-lôžkových izbách s možnosťou prísteliek. V hotelovej časti má každá izba vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. V turistickej časti sú 2-, 3- a 5-lôžkové izby s možnosťou prísteliek. Turistická časť má spoločné WC, sprchy, aj malý spoločenský kútik s TV prijímačom.

Ubytovanie je ideálne pre štart na výlety do okolitej prírody Pohronského Inovca, či už po viacerých turistických značených trasách alebo aj na cyklovýlety po cyklotrasách v okolí.

drozdovo svadba1

Penzión Drozdovo je ako stvorený na organizovanie svadieb, osláv a iných spoločenských podujatí. K dispozícii je veľká spoločenská miestnosť, malá spoločenská miestnosť, predsieň, terasa a lúka s altánkom. O občerstvenie a menu pre Vás sa postará personál v bare a v kuchyni. Po skončení svadby, oslavy alebo stretnutia sa tu môžete ubytovať a ráno, po raňajkách odísť odpočinutí a plní síl. Pri organizácii svadieb alebo osláv poskytujú kompletný servis (miestnosť, výzdoba podľa vašej predstavy, nápoje, jedlo, ubytovanie a iné podľa dohody).

www.drozdovo.eu, penziondrozdovo@gmail.com, +421 948 749 350

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram