CARAVAN BIKE TRAVEL VEĽTRH V NITRE NÁS PRÍJEMNE PREKVAPIL

V termíne od 30.3.2023 do 2.4.2023 sme sa zúčastnili druhého ročníka veľtrhu CARAVAN BIKE TRAVEL na výstavisku Agrokomplex v Nitre. Návštevníci v našom stánku našli nové informačné materiály - v minulom roku sme vydali novú informačnú brožúru o regióne, spravili sme update a dotlač turistickej mapy a tiež nám pribudla úplne nové cyklistická mapa Kľakovskej doliny. Návštevníci mali k dispozícii i materiály o kúpeľoch v Sklených Tepliciach, planetáriu v Žiari nad Hronom či hrnčiarskom múzeu v Brehoch.

Pre návštevníkov sme pripravili aj úplne nový kvíz o regióne a jeho zaujímavostiach. Každý, kto našiel odvahu, a do kvízu sa zapojil, získal od nás drobný darček. Kvíz nakoniec úspešne absolvovalo 60 záujemcov, ktorí sa pri ňom dozvedeli aj veľa nových informácií.

Náš stánok počas štyroch dní navštívilo vyše 550 ľudí, respektíve keďže každý jednotlivec, dvojica či skupina bola rátaná ako 1 návštevník, bolo ich ešte oveľa viac. Najväčší nápor zažil náš stánok v sobotu doobeda, kedy sa k nám prúdili ľudia bez prestávky. Boli sme veľmi milo prekvapení, aká bola na veľtrhu vysoká účasť.

Veríme, že o rok sa v Nitre opäť stretneme!

Účasť na podujatí bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy SR.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram