ZIMNÁ TURISTICKÁ VÝZVA JE NA KONCI

Zimná turistická výzva GRON

Zimná turistická výzva Regiónu GRON sa úspešne po takmer štyroch mesiacoch skončila. Všetkým zapojeným veľmi pekne ďakujeme. Od novembra do marca ste nám posielali krásne fotky z jednotlivých výziev a zbierali ste nové zážitky v rôznych zákutiach nášho regiónu. 

Priebeh Zimnej turistickej výzvy

Výzva bola zahájená spoločným výstupom na Rozhľadňu Háj v Novej Bani dňa 17. novembra 2021. Tohto spoločného výstupu sa zúčastnilo viac ako 70 turistov. Následne boli v dvojtýždňových intervaloch uverejňované ďalšie turistické trasy výzvy, vždy s podrobnými informáciami, ako a dokedy treba danú trasu absolvovať, aby boli zúčastnení zaradení do žrebovania o vecné ceny i do záverečného zlosovania o hlavnú cenu. 

Desať turistických výziev tvorili trasy regiónu stredné Pohronie, medzi nimi už spomínaná Rozhľadňa Háj v Novej Bani. Ďalej v tomto poradí nasledovali ciele: Kečka nad Bralcami, vrch Hulín, vrch Veľký Inovec, zaniknutý hrad Breznica, vrch Vojšín, zaniknutý hrad Teplica, Markov vrch, zaniknutý hrad Rudno a vrch Vtáčnik. 

Motiváciou zúčastniť sa bolo nielen spoznávanie nových miest regiónu, kam sa návštevníci budú opakovanie vracať, ale aj získanie odmeny v podobe propagačných materiálov Regiónu GRON pre všetkých zúčastnených. Lákadlom pre účastníkov bola aj hlavná cena od partnera Zimnej turistickej výzvy - pobyt pre dve osoby v Kúpeľoch v Sklených Tepliciach. 

View this post on Instagram

A post shared by Region GRON (@regiongron)

Vyhodnotenie výhercov

Každý, kto sa zúčastnil aspoň jednej výzvy, získal turistický set - odznak, brožúrku o regióne a vybraných turistických trasách a mapu regiónu. Po každej výzve nasledovalo žrebovanie o jeden z desiatich darčekových balíčkov. Výzva bola ukončená tak, ako odštartovala - spoločným výstupom na vrch Vtáčnik dňa 19. marca 2022, ktorého sa zúčastnilo vyše 50 turistov.

Keďže už poznáme všetkých zapojených aj výhercov, rozhodli sme sa spraviť stručný prehľad tejto výzvy. Uvádzame názov výzvy a vedľa toho výhercu, ktorý získal turistický darčekový balíček.

  1. výzva – ROZHĽADŇA HÁJ - Juraj Lihocký (cez 70 zapojených)
  2. výzva – KEČKA NAD BRALCAMI - Roman Szabó (27 zapojených)
  3. výzva – VRCH HULÍN - Eva Valentová (23 zapojených)
  4. výzva  – VRCH VEĽKÝ INOVEC - Ľudovít Fenyes (88 zapojených)
  5. výzva – ZANIKNUTÝ HRAD BREZNICA - Peter Stevkov (105 zapojených)
  6. výzva – VRCH VOJŠÍN - Milan Baniar (63 zapojených)
  7. výzva – ZANIKNUTÝ HRAD TEPLICA - Ladislav Szalontai (66 zapojených)
  8. výzva – MARKOV VRCH - Viera Debnárová  (51 zapojených) 
  9. výzva – ZANIKNUTÝ HRAD RUDNO - Ján Baniari (59 zapojených)
  10. výzva – VRCH VTÁČNIK - Milan Matejov (cez 50 zapojených)
View this post on Instagram

A post shared by Region GRON (@regiongron)

Ďakujeme za záujem!

Celkový víťaz, ktorý získal voucher na víkendový pobyt pre dve osoby v Kúpele Sklené Teplice, kde prebehlo záverečné žrebovanie: JÁN ROHÁČ. Touto cestou sa chceme poďakovať Liečebným termálnym kúpeľom v Sklených Tepliciach za venovanie pobytu do súťaže. Video dokumentáciu zo záverečného žrebovania nájdete na našom Youtube kanáli.

Spolu sa do týchto desiatich výziev zapojilo až takmer 600 z vás, čo je neuveriteľné číslo! Za čas trvania výzvy nám na Facebooku pribudlo takmer 800 fanúšikov, všetkých vítame. Budeme radi, ak nám dáte vedieť, ako sa vám Zimná turistická výzva páčila, prípadne, ak máte tipy na ďalšie lokality alebo vylepšenia, sem s nimi. My sa už teraz tešíme na ďalšie spoločné zážitky! 

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram