ZIMNÁ TURISTICKÁ VÝZVA REGIÓNU GRON

ZIMNÁ TURISTICKÁ VÝZVA REGIÓNU GRON

10 TURISTICKÝCH VÝZIEV - 10 TURISTICKÝCH TRÁS


  • TRVANIE VÝZVY - November 2021 - Marec 2022
  • SPOLOČNÉ VÝSTUPY - Výzva bude zahájená spoločným výstupom na Rozhľadňu Háj 17.11.2021  a ukončená spoločným výstupom na vrch Vtáčnik 19.3.2022.
  • 1 HLAVNÁ CENA - ak sa vyberiete aspoň na jednu túru z 10. výziev a splníte podmienky, budete zaradený do záverečného žrebovania o pobyt v  Kúpeľoch Sklené Teplice pre dve osoby.  
  • 10 DARČEKOVÝCH BALÍČKOV - po skončení každej výzvy vyžrebujeme 1 účastníka, ktorý získa napríklad turistickú fľašu a multifunkčnú šatku.
  • ODMENA PRE KAŽDÉHO - každý, kto sa zúčastní aspoň jednej výzvy, získa odznak výzvy, brožúrku turistických trás a mapu regiónu. Odmeny sa budú rozdávať na prvom a poslednom výstupe. Medzi tým si ich bude možné vyzdvihnúť v kancelárii Regiónu GRON v Novej Bani po dohode alebo budú zaslané poštou.

Na tohtoročnú zimnú sezónu sme pre všetkých nadšencov turistiky pripravili ZIMNÚ TURISTICKÚ VÝZVU.  Jej cieľom je, aby sa ľudia aj počas zimy vybrali na zaujímavé turistické miesta v regióne a zároveň spoznali aj menej známe turistické trasy. Výzva bude prebiehať v mesiacoch november až marec. Každý, kto sa do výzvy zapojí a splní podmienky, bude zaradený do zlosovania o víkendový pobyt pre dve osoby Kúpeľoch Sklené Teplice.

ČO NÁS V RÁMCI VÝZVY ČAKÁ

Zimná turistická výzva Regiónu GRON bude obsahovať desať rôznych samostatných turistických cieľov - výziev, ktoré sa budú zverejňovať v dvojtýždňových intervaloch v príspevkoch na sociálnych sieťach. Do programu sme zaradili celodenné túry pre zdatnejších turistov, ale aj nenáročné vychádzky, ktoré zvládne každý, kto má chuť stráviť pár hodín v prírode. Výzvu odštartuje spoločný výstup na Rozhľadňu Háj, ktorý sa uskutoční v stredu 17.11.2021. Nasledovať budú ďalšie lokality a výzva bude ukončená záverečným spoločným výstupom na vrch Vtáčnik v budúcom roku v marci v sobotu 19.3.2022.

Medzi výzvami budú turistické lokality ako Kečka nad Bralcami, Markov vrch, zaniknuté hrady Breznica, Rudno a Teplica. K ďalším cieľom, ktoré sú naplánované v okolí Novej Bane, patria vrchy Vojšín, Veľký Inovec a Hulín. Do prvej a poslednej výzvy sa bude možné zapojiť počas spoločných výstupov alebo individuálne v čase, ktorý bude daný pre tieto dve výzvy. Ostatné turistické trasy si záujemci môžu prejsť len individuálne ako komu bude vyhovovať v čase trvania jednotlivých výziev. Samozrejme na túru sa môžete vydať kedykoľvek, len v tom prípade nebudete zaradený do žrebovania.

AKO SA DO VÝZVY ZAPOJIŤ

Každá z desiatich výziev bude zverejnená na našich sociálnych sieťach a na absolvovanie túry budete mať čas približne dva týždne. Podmienkou na zaradenie do celkovej výzvy - teda vašou úlohou bude vybrať sa na aspoň jednu túru z 10 v čase jej trvania, nájsť na vrchole našu nálepku s logom Regiónu GRON, odfotiť sa s ňou alebo s dominantou danej výzvy a fotografiu počas trvania konkrétnej výzvy zverejniť v komentári pod príspevok k danej výzve na facebooku alebo ju poslať do správy na instagrame. Ak sociálne siete nepoužívate, pošlite nám fotografiu emailom na adresu - info@regiongron.sk.

ČO ZÍSKATE, AK SA DO VÝZVY ZAPOJÍTE

Každý účastník výzvy bude odmenený odznakom a brožúrkou turistických trás a mapou regiónu. Odmeny sa budú rozdávať na prvom a poslednom výstupe. Medzi tým si ich bude možné vyzdvihnúť v kancelárii Regiónu GRON v Novej Bani po dohode alebo budú zaslané poštou.

Po skončení každej z desiatich výziev sa uskutoční žrebovanie o darčekový balíček (turistická fľaša, multifunkčná šatka) pre tých, ktorí sa do nich zapoja.

Všetci, ktorí sa zapoja do ktorejkoľvek z desiatich výziev, budú zaradení do záverečného zlosovania o víkendový pobyt pre 2 osoby v Kúpeľoch Sklené Teplice. Termín záverečného zlosovania je 28.3.2022.

Čaká nás teda desať turistických trás a výziev, desať žrebovaní o menšie ceny každé dva týždne a jedno žrebovanie o hlavnú cenu na konci celej výzvy.

Informácie k jednotlivým výzvam budeme priebežne uverejňovať na našich profiloch na sociálnych sieťach facebook a instagram a našej webovej stránke – www.regiongron.sk.

Štatút výzvy a podmienky účasti

Táto aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram