PINK FLOYD – THE DARK SIDE OF THE MOON V ŽIARSKOM PLANETÁRIU, každý piatok

Prvá planetárna šou, oficiálne schválená legendárnou skupinou.

Len v našej Krajskej hvezdáreni a planetáriu Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom máte exkluzívne ako v jedinom planetáriu na Slovensku možnosť vypočuť si kultový album "The Dark Side of the Moon" v 5.1 kanálovom zvukovom mixe sprevádzaný 360° 4K projekciou na kupolu planetária.

Šou je trištvrte hodinovou audiovizuálnou básňou,ktorá vznikla pri príležitosti 50. výročia vydania albumu The Dark Side Of The Moon. Ikonický obal, koncept nahrávky, geniálne texty a nadčasový zvuk, to všetko spôsobilo, že ôsmy album “Floydov” sa vryl nezmazateľným písmom nielen do histórie hudby, ale všeobecne do celej popkultúry. 

Vizuálnu časť vytvorila spoločnosť NSC Creative, ktorá spolupracovala s Aubreym Powellom, kreatívnym producentom skupiny Pink Floyd, zvukový remaster má na svedomí James Guthrie a Joel Plante zo štúdia das boot recording a zástupcovia Pink Floyd odsúhlasili uvedenie v každom zo svetových planetárií.

TERMÍNY PLANETÁRNEJ ŠOU:

  • Každý piatok o 20:00, šou trvá 1 hod.

Astro zážitok je potrebné rezervovať si najneskôr 48 hodín pred termínom.  Vo Hviezdnej sále planetária je voľné sedenie, miesta návštevníci obsadzujú priebežne - prichádzajúci skôr majú výber z väčšieho počtu miest.

Program odporúčame návštevníkom od 12 rokov.

Pre skupinové rezervácie nad 15 osôb nás prosím kontaktujte telefonicky alebo mailom.

Rezervácia zážitku vopred na: www.zahoramizadolami.sk

Marketingové aktivity OOCR Región GRON sú realizované s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram