DETSKÝ FESTIVAL V ŽARNOVICI

Mesto Žarnovica v spolupráci s občianskymi združeniami a rodičmi pozýva všetky deti na 2. ročník podujatia DETSKÝ FESTIVAL, ktorý sa bude konať v sobotu 3.6. 2023. Brány festivalu sa otvoria už o 9.00 hod., kedy si deti v priestoroch Mestského športového areálu zmerajú svoje sily na Plochej dráhe detí.

Hlavný program začne od 13.00 hod. Deti hneď na úvod roztancujú žiaci ZUŠ, vybláznia sa s Miňom, vyskúšajú si svoju šikovnosť a obratnosť v rôznych športových súťažiach a disciplínach.

O 14.30 hod. si budú môcť pozrieť najveselšiu a najfarebnejšiu rozprávku - bláznivé klaunské varieté o povolaniach v podaní Divadla so šuflíka. Tanečným vystúpením všetkých potešia deti z tanečného krúžku Hviezdička a mažoretky Žarnovčatá z CVČ.

O 15.30 hod. nám do tanca zahrá kapela INSIDE O 15.45 hod. deti zažijú neopakovateľný zážitok pri profesionálnom hasení požiaru – ukážok hasičskej techniky.

O 17.00 hod. sa deti vybláznia pri ukážkach použitia peny, nezabudnite si plavky a oblečenie na prezlečenie😊. Popoludnie vyvrcholí koncertom Melissa Mandy Crew.

Počas celého popoludnia je pripravené množstvo sprievodných atrakcií- od 13.00 do 15.00 hod. deti aj dospelých potešia policajné a záchranné zložky, skákacie hrady, maľovanie na tvár, jazda na štvorkolkách, príchod a fotenie s maskotmi, tvorivé dielne, workshopy, bicyklová show či minifutbal.

Deti si budú môcť z blízka prezrieť stavebné stroje a traktor, luxusné autá a motorky, plochodrážne motorky či športové auto.

Okrem bohatej programovej nádielky si na festivale budete môcť za príspevok 1€/osoba, tzv. konzumné, vybrať čokoľvek z ponuky občerstvenia – napr. kofolu, guláš, cukrová vata a pod., a to všetko do minutia zásob, v tzv. FREE ZÓNE.

Samozrejmosťou bude aj tzv. GASTRO ZÓNA , kde si bude môcť zakúpiť jedlo a pitie podľa uváženia.

Tešíme sa na vás!

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram