FOTO SÚŤAŽ - ZIMA V ŽARNOVICI

Najkrajšia zimná fotografia 2024 súťaž Žarnovica

Mesto Žarnovica vyhlasuje 4. ročník súťaže o najkrajšiu zimnú fotografiu s názvom Zima v Žarnovici.

Súťaž je určená pre deti, mládež, dospelých a študentov študujúcich v Žarnovici resp. v obci Hodruša-Hámre bez ohľadu na miesto trvalého pobytu. Do súťaže sa môže prihlásiť každý fotograf bez obmedzenia veku (s výnimkou 3. kategórie, ktorá je určená pre deti a mládež do 15 rokov, vrátane ), ktorého osloví zadaná téma. Poňatie témy je na samotnom autorovi fotografie.

Na prihlásenie sa do súťaže je potrebné, aby autor spĺňal všetky podmienky uvedené v propozíciách vyplnil prihlášku a zaslal fotografie elektronicky na emailovú adresu kultura@zarnovica.eu do 31. januára 2024. Do súťaže je možné zaslať maximálne 1 fotografiu do každej kategórie.

Súťažné kategórie:
1. Najkrajšia zimná fotografia – amatérska- fotografia neupravená, zachytávajúca zimné obdobie, športové aktivity počas zimy, reportážne zábery, momentky.
2. Najkrajšia zimná fotografia – umelecká – fotografia upravená autorom zachytávajúca zimné obdobie, športové aktivity počas zimy, reportážne zábery, momentky.
3. Zima očami detí - pre deti a mládež do 15 rokov, vrátane

Zaregistrované súťažné fotografie budú zverejnené na facebookovom profile OKMŠ Žarnovica (www.facebook.com/zc.okms), kde bude môcť verejnosť hlasovať resp. dať like od 1.2.2024 do 11.2.2024.

Fotografie, ktoré získajú najviac hlasov resp. like-ov budú ocenené cenami. Odovzdaná bude tiež cena primátorky mesta.

Vyhlásenie výsledkov: 12.2.2024

Informácie k súťaži môžete získať tiež na t. č.: 0914 326 150, 0911 203 348, alebo na e-mail: kultura@zarnovica.eu.

Propozície súťaže: https://drive.google.com

Prihláška: https://docs.google.com/

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram