MIKULÁŠSKE AKCIE V ŽARNOVICI

MIKULÁŠSKY BEH ŽARNOVICKÝMI MOSTMI sa bude konať v sobotu 3.12. 2022 o 16:00. Prezentácia bude prebiehať v čase od 14.00 do 14.30 hod. pri moste oproti reštaurácii Kabina. Dĺžka trate je približne 1 km. Záväzne sa môžete prihlásiť na oddelení kultúry, mládeže a športu MsÚ v Kultúrnom dome alebo e-mailom na adrese: kultura@zarnovica.eu. Vítané je mikulášske oblečenie alebo mikulášske doplnky. Štartovné sa neplatí. Každý štartuje na vlastné riziko !

Aj tento rok zavíta do mesta Žarnovica Mikuláš so svojimi pomocníkmi. PRÍCHOD MIKULÁŠA si nenechajte ujsť v pondelok 5.12. o 16.00h. v parku na Ulici Andreja Sládkoviča. Deti spolu s Mikulášom a jeho pomocníkmi rozsvietia vianočný stromček. V sprievodnom programe vystúpia deti z detského folklórneho súboru Prvosienka, Mažoretky z CVČ a žiaci tanečného odboru ZUŠ. Mikuláš sa teší na všetky dobré deti zo Žarnovice i okolia!

Mesto Žarnovica pozýva všetkých milovníkov korčuľovania na slávnostné OTVORENIE KLZISKA v utorok 6.12.2022 o 15.30h. v areáli ZŠ na Ulici Fraňa kráľa v priestoroch viacúčelového ihriska. Po slávnostnom prestrihnutí pásky sa budete môcť do 16.30h. korčuľovať s rozprávkovými postavami. V tento deň je klzisko otvorené do 19.00h. Na mieste je možné bezplatné zapožičanie korčúľ. Vstup je zdarma.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram