Drevenica Revište, Žarnovica (Revištské Podzámčie)

Štýlová drevenica ponúka v sezóne ubytovanie v 2- a 3-lôžkových izbách s celkovou kapacitou 25 lôžok. Milovníci spánku pod hviezdami môžu využiť priestor autokempingu. V areáli nájdete reštauráciu, športové i detské ihrisko, altánok, ohniská či konferenčnú miestnosť. Môžete si požičať člny na splav Hrona alebo si tu usporiadať svadbu vo vašom vysnívanom štýle. Po vychádzke na hrad alebo po splave Hrona dobre padne načerpať sily pri chutnom jedle či osviežujúcom nápoji. Vstup a ubytovanie je možné i pre domácich miláčikov.

V areáli je možné kempovať v stanoch a je k dispozícií aj priestor s napájaním pre karavany. V reštaurácii si pochutnáte na slovenských špecialitách.

Ak máte chuť splaviť Hron, v areáli Drevenice sa môžete vylodiť aj nalodiť. Taktiež Vám budú k dispozícii rafty a kanoe na zapožičanie. Viac o splavoch Hrona nájdete v sekcii Vodáctvo a kúpanie.

Areál je miestom rôznych open air a outdoorových akcií, cvičení v prírode či súťaže vo varení gulášu. Pre aktuálne informácie odporúčame sledovať webovú stránku Drevenice alebo sa informovať telefonicky na kontaktoch uvedených nižšie.

Drevenica je vhodným miestom pre kompletné zabezpečenie priestoru a služieb pre teambuliding, rodinnú oslavu, či svadbu pod holým nebom.

www.drevenicareviste.sk, revistedrevenica@gmail.com, +421 951 432 128

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram