MOTOCAMP SLOVAKIA, NOVÁ BAŇA

Ubytovanie v kempingovom štýle MotoCamp Slovakia nájdete v rekreačnej oblasti Tajch v Novej Bani. Situovaný priamo na brehu jazera Tajch je ideálnym miestom nielen pre motorkárov, ale aj karavanistov. Rovnako si tu na svoje prídu aj návštevníci, ktorí hľadajú oddych v súkromí malých štvorlôžkových chatiek, no aj dobrodružnejšie povahy s vlastným stanom. Pre ubytovaných hostí ponúka kemp aj bufetové raňajky.

Ubytovaným i návštevníkom je k dispozícii reštaurácia, ktorá okrem stálej ponuky jedál a polievok ponúka aj rôzne sezónne špeciality. O aktuálnej ponuke sa treba informovať priamo v reštaurácii alebo na ich Facebooku - Motocamp Slovakia.

Na trávnatých plochách v areáli sú umiestnené altánky a murované ohniská pre spoločné posedenia, je tu vybudovaný prístrešok pre motorky, v priestore pre karavany sú pripravené elektro prípojky. Ubytovanie v chatkách je vybavené sprchovacím kútom, WC, chladničkou. Chatky sú vykurované a preto je ich využitie možné po celý rok. Celý areál je pokrytý WiFi pripojením.

Počas leta je tu možnosť kúpania sa, paddleboardingu či člnkovania na Tajchu. Na svoje si prídu aj rybári. V kempe sa nachádzajú rôzne športoviská, nájdete tu volejbalové ihrisko, badmintonové ihrisko i tenisové kurty.

Motocamp Slovakia na Tajchu

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram