REGIÓN GRON SA ZÚČASTNIL VEĽTRHU DOVOLENÁ 2023 V OSTRAVE

Na začiatku marca sme sa zúčastnili dvojdňového veľtrhu DOVOLENÁ 2023, ktorý sa konal na Výstavisku Černá louka v Ostrave. Pre návštevníkov sme pripravili rôzne informačné materiály či prezentačné predmety. Veľký záujem u návštevníkov mal i kvíz o našom regióne, v rámci ktorého mohli získať nejakú drobnú cenu, a zároveň aj mnoho informácií, čo v našom regióne navštíviť. Za dva dni sme odovzdali asi 50 darčekov. Počas piatka a soboty tento veľtrh navštívilo 7500 návštevníkov a mnohí z nich sa zastavili aj v našom stánku.

veltrh dovolena 2023 Ostrava

Spolu s nami sa veľtrhu zúčastnilo aj združenie Speedway clubu Žarnovica, ktoré reprezentovalo Plochú dráhu v Žarnovici. Plochodrážna motorka, ktorá bola súčasťou nášho stánku zaujala malých i veľkých, a mnohí sa sa nej s radosťou fotografovali ktorá reprezentovala Plochá dráha Žarnovica. Zakladatelia združenia Martin Búri a Jakub Zliechovec zodpovedali veľa otázok týkajúcich sa minulosti, súčasnosti i budúcnosti plochej dráhy na Slovensku. Zároveň návštevníkov pozývali na blížiace sa oslavy 70. rokov Plochej dráhy v Žarnovici a ďalšie podujatia tejto sezóny.

Účasť na podujatí bola realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy SR.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram