Lodenica pod orechmi Brehy

Lodenica pod patronátom OZ Lodenica pod orechmi je situovaná v obci Brehy pri futbalovom ihrisku a ponúka základné služby ako táborisko pre stany a ohniská na opekanie. V blízkom Šport Bare Brehy je k dispozícii voda, WC, sprchy a možnosť občerstvenia (treba sa vopred informovať). Požičanie raftov a kanoe aj s odvozom a dovozom je predmetom dohody.

Miesto vhodné na nástup/výstup sa nachádza na ľavom brehu rieky Hron asi 200 m od začiatku protipovodňového valu a asi 600 m pred cestným mostom z Novej Bane do obci Brehy ponad diaľnicu R1.

V auguste sa tu koná populárna akcia Splav netradičných plavidiel a na začiatku a konci vodáckej sezóny zase „odomykanie“ a “zamykanie” Hrona pod patronátom vodníka Čochtana z Občianskeho združenia Lodenica pod orechmi.

Pri vodáckej základni sa môžete občerstviť v ŠPORT Bare Brehy, ktorý ponúka širokú ponuku sortimentu, ale aj koncerty, priestory pre športové súťaže a akcie.

Kontakt: Martin Mikuška, 0903 523 653

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram