TURISTIKA S DOBRODRUHOM

S DOBRODRUHOM PO HORÁCH REGIÓNU GRON

Na jeseň roku 2021 navštívil náš región zakladateľ a hlavná postava cestovateľského portálu  www.dobrodruh.sk  Jozef Terem.

Počas svojho pobytu absolvoval tri turistické trasy a každému výletu venoval samostatný článok. Všetky trasy sa nachádzajú aj v našej  Zimnej turistickej výzve Regiónu GRON. Nebuďte smutní, ak ste nestihli trasy absolvovať počas trvania výzvy, na všetky tri túry sa môžete vybrať v ktoromkoľvek ročnom období a vždy budú mať svoje čaro.

VRCH HULÍN

Ako prvý zdolal kopec Hulín, ktorý sa nachádza v obci Brehy, pri Novej Bani. Ako sa mu na túre páčilo sa dozviete v nasledujúcom článku: www.dobrodruh.sk/tura na vrch Hulin.

VRCH KEČKA NAD BRALCAMI

Na ďalší deň sa vybral na vrch Kečka nad Bralcami, popis trasy s fotografiami z túry nájdete tu: www.dobrodruh.sk/tura na vrch Kečka nad Bralcami.

VRCH VTÁČNIK

Záver pobytu patril vrchu Vtáčnik, na ktorom už bol niekoľkokrát, kedy a za akých okolností a aj o poslednom výstupe čítajte tu: www.dobrodruh.sk/tura na vrch Vtáčnik.

DOBRODRUH NA CESTÁCH

Ak vás baví cestovanie alebo radi o dobrodružstvách na cestách čítate, pozrite aj knihu Dobrodruh na cestách. Dozviete sa ako sa cestovalo v deväťdesiatych rokoch za minimum peňazí, o cestách do obľúbeného Rumunska či Gruzínska, o atmosfére Indie a jej premenách atď... Knihu vám autor rád pošle poštou priamo domov.

Podobné články

Copyright © 2022 · Región GRON
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram